Різдвяний вернісаж молодих майстрів народного мистецтва

22 грудня у відділі мистецтв відкрилась традиційна різдвяна виставка творчих робіт Полтавського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. На ній експонується більше 100 робіт з декоративного розпису, гончарства, ліплення, лялькарства, писанкарства, витинання, різьблення по дереву, малярства на склі.
Творчий доробок демонструють  стипендіати Президента України та ті, що мають статус претендентів: Ольга Пілюгіна, Олександр Вакуленко, Іван Окара, Людмила Бабенко, Віра Черняк, Дмитро Король, Світлана-Роксолана Дудка, Анатолій Шкурпела, Катерина Палій, Вартан Маркар’ян, Дмитро Білокінь, Альона Бєлакова, Ірина Тітова, Аліна Заяц, Анастасія Пилипенко-Біляєва, Антон Алєксєєнко, Євген та Лариса Євтушенко, Лариса, Маргарита і Тетяна Чех, Микита та Ростислав Тихонови.
Представила виставку голова ПОО НСМНМУ Алла Маркар’ян. В її особі осередок нагороджений грамотою за вагомий внесок у справу популяризації, продовження, розвитку мистецьких традицій Полтавщини. З вдячністю за багаторічну плідну співпрацю з Обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи УК ПОДА грамоту вручила завідувач сектором відділу культурно-масової роботи з розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, виставкової та видавничої роботи цього закладу Мілена Майорова.
На відкритті виставки також тримали слово її учасники: Євген та Лариса Євтушенки, Іван Окара, Вартан Маркар’ян, Антон Алєксєєнко.
Виставка діятиме до 19 січня 2016 року. Її куратори: Галина Вікторова — завідувач відділу мистецтв та Алла Маркар’ян — голова ПОО НСМНМУ.
Інформацію про захід можна переглянути на сайті ОДТРК “Лтава” та газети “Полтавський вісник”

comments powered by HyperComments

,

X