Після того, як вподобали товар, заповніть реєстраційні дані. Ми зв’яжемося з Вами якнайшвидше для обговорень деталей та доставки. Зазвичай оплату пропонуємо здійснити через Приват24, а доставка проводиться Новою Поштою, Укрпоштою чи самовивозом (смт. Опішня).


При оптовому замовленні будь-яких наших робіт на суму від 10000 грн, ви отримуєте знижку у розмірі 10 % від вартості вашого замовлення !

Оптові замовлення виконуються не менше ніж два місяці в залежності від обсягу робіт та їх складності. Це не примха майстра, а вимога яку диктує матеріал – глина, погодні умови, розміри, кількість, повільна сушка. Пришвидшення може призвести до деформації або до втрати роботи. Ще один аспект затримок може бути через випали, або через їх кількість (один випал – 2 доби). А випалів може бути декілька. Багато часу займає і покриття роботи чи робіт поливами. Похибка в розмірі і об’ємі роботи може складатись від 1 до 7 см, як приклад – усереднений розмір посуду і пластики – це усадка глини під час висихання і під час випалу. Це традиційні застережливі принципові аспекти виконання будь-якої глиняної роботи.  Звертайтесь, за телефонами ми обговоримо всі нюанси і знайдемо зручний стиль роботи. І звичайно після узгодження деталей, побажань і термінів – аванс у 50% і почали…


У нас ви можете замовити ексклюзивні  роботи, які ми втілимо в опішнянській глині . Вироби на замовлення будуть створюватись за вашими ескізами та виконуватись нами. Але є деякі аспекти і факти саме кераміки, які замовник повинен враховувати. Замовлення виконуються не менше місяця якщо це посуд  і  до декількох місяців ,якщо це монументальна робота. Це не примха майстра, а вимога яку диктує матеріал – глина, погодні умови, розміри, кількість, повільна сушка. Пришвидшення може призвести до деформації або до втрати роботи. Ще один аспект затримок може бути через випали, або через їх кількість (один випал – 2 доби). А випалів може бути декілька. Багато часу займає і покриття роботи чи робіт поливами. Похибка в розмірі і об’ємі роботи може складатись від 1 до 7 см, як приклад – усереднений розмір посуду і пластики – це усадка глини під час висихання і під час випалу. Це традиційні застережливі принципові аспекти виконання будь-якої глиняної роботи.